ENGLISH LANGUAGE CENTRE

Godło narodowe
ENGLISH LANGUAGE CENTRE

Mężczyzna pracujący przy komputerze

English Language Centre jest jednostką Uniwersytetu Łódzkiego, prowadzącą kursy języka angielskiego dla pracowników, studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego, a także dla osób niezwiązanych z Uniwersytetem.

To również autoryzowane centrum egzaminacyjne British Council w Łodzi, przeprowadzające brytyjskie egzaminy językowe, uniwersyteckie i zawodowe.

Mężczyzna pracujący przy komputerze

KIM JESTEŚMY?

Studium Języka Angielskiego UŁ - English Language Centre to zlokalizowana w Łodzi, prężnie działająca od 1990 roku, szkoła językowa, prowadząca kursy angielskiego dla wszystkich osób, które chcą lepiej posługiwać się językiem angielskim, lub planują zdawać egzaminy Cambridge English Qualifications, takie jak A2 Key, A2 Key for Schools, B1 Preliminary, B1 Preliminary for Schools, B2 First, B2 First for Schools, C1 Advanced, C2 Proficiency, a także coraz bardziej popularne testy językowe dla dzieci - Pre A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers.

Dobra znajomość języka angielskiego pozwala nie tylko na swobodne podróżowanie, nawiązywanie bliskich relacji i podejmowanie pracy w środowisku międzynarodowym, ale również na poszukiwanie zatrudnienia i podejmowanie nauki poza granicami własnego kraju. Nic więc dziwnego, że na kursy języka angielskiego, oraz międzynarodowe egzaminy językowe, coraz częściej decydują się nie tylko uczniowie i studenci, ale również osoby dorosłe, które pragną stale podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać swoje umiejętności językowe.

Znajdująca się w samym centrum Łodzi, zaledwie 500 m od dworca Łódź Fabryczna, szkoła językowa English Language Centre to doświadczeni lektorzy, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach metodycznych, pozwalających im na ciągłe rozwijanie warsztatu i urozmaicanie metod nauczania. Ich zaangażowanie i poziom merytoryczny są cenione przez tysiące zadowolonych klientów, którzy dzięki kursom w English Language Centre zdobyli uznawane na całym świecie certyfikaty językowe Cambridge English.

KURSY

W English Language Centre prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego (A1) do pełnej biegłości językowej (C2), w tym kursy egzaminacyjne, konwersacyjne i dla dzieci. Oferujemy preferencyjne ceny dla pracowników Uniwersytetu Łódzkiego oraz specjalne zniżki dla członków ich rodzin, a także zniżki dla studentów i absolwentów UŁ oraz uczniów liceum ogólnokształcącego UŁ, zniżki rodzinne, zniżki dla posiadaczy Karty Łodzianina i inne udogodnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CENTRUM EGZAMINACYJNE

English Language Centre jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym British Council w Łodzi. Od ponad 20 lat organizujemy egzaminy językowe, uniwersyteckie i zawodowe. Nasza doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra wspiera kandydatów i ich nauczycieli na każdym etapie uzyskiwania certyfikatu, dbając o najwyższą jakość obsługi, zgodnie ze standardami wyznaczanymi nam przez British Council i Cambridge English.

KONTAKT:

English Language Centre
PL005 Łódź

ul. Lindleya 5a
91-131 Łódź

+48 504 952 380
lodz@examinations.pl

Certyfikaty Cambridge English Qualifications to jedne z najpopularniejszych certyfikatów językowych na świecie, honorowane przez ponad 25 000 szkół, uniwersytetów oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego.

Zdany egzamin Cambridge English da Ci uznawany na całym świecie certyfikat, potwierdzający znajomość języka angielskiego, zgodny ze Skalą Poziomów Rady Europy (CEFR).

W naszej ofercie znajdziesz:

Kursanci ELC zgłaszają chęć udziału w egzaminie u lektora prowadzącego kurs i zapisują się na listę w sekretariacie Studium. Zapisy kandydatów indywidualnych odbywają się wyłącznie online.

 

Najbliższe terminy egzaminów dostępne są w wyszukiwarce poniżej.

Egzaminy Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools i B1 Preliminary for Schools dostępne na życzenie (obowiązuje minimalna liczba kandydatów). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: lodz@examinations.pl

 

WYBIERZ TERMIN I ZAREJESTRUJ SIĘ NA EGZAMIN

 

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie British Council.

UWAGA! Dla kandydatów, którzy zarejestrują się na egzaminy B2 First, B2 First for Schools, oraz C1 Advanced, British Council przygotowało platformę edukacyjną Exam Preparation Online Support.

Prowadzisz szkołę? Uczysz języka angielskiego? Skorzystaj ze zniżek i zarejestruj swoich uczniów w sesji otwartej lub zorganizuj egzamin we własnej placówce. Sprawdź, jakie to proste i skontaktuj się na nami!

 

Jolanta Rosińska – manager egzaminów

+48 42 635 53 90   +48 504 952 380

e-mail: lodz@examinations.pl

 

Wszystkie szkoły, centra językowe, firmy i instytucje edukacyjne, które rejestrują swoich kandydatów na egzaminy Cambridge English Qualifications i IELTS za pośrednictwem British Council, zapraszamy do przystąpienia do programu Advantage. Program Advantage da Tobie, Twoim uczniom i nauczycielom dostęp do najwyższej jakości usług oraz atrakcyjnych benefitów.

 

Rozpocznij współpracę z nami już dziś!

Reprezentujesz firmę i chciałbyś sprawdzić poziom znajomości języka angielskiego swoich pracowników? Zamów u nas test Aptis lub zorganizuj w swojej instytucji sesję egzaminacyjną IELTS. Skorzystaj z naszego doświadczenia i poznaj korzyści płynące ze współpracy z renomowaną instytucją edukacyjną. Napisz do nas: lodz@examinations.pl